Uitslagen

Zijwieltjesrace

1. Jip Briels
2. Stef Kursten
3. Sophie Briels
4. Bram Slenders
5. Liam Dings
6. Tom Kursten
7. Elin Geuns
8 Nele Martens

Dikke Banden Race

Categorie 1 (geboren in 2011 & 2012)

1. Lars Geraats
2. Teun van de Laar
3. Lynn Hermans
4. Lynn de Wit
5. Jesper Janssen
6. Jens van Moorsel
7. Sem Poels (Speciale vermelding: als enige deelnemer in deze categorie geboren in 2014)

Categorie 2 (geboren in 2009 & 2010)

1. Sven van Empel
2. Sander Matheij

E-Power Run 

MAN, 4KM   
PltsNaamTeamTijd
1Ries van HeurCafé de Prins14:54
2Jens de WitAthletic Nelson15:15
3Rick Verhagen 15:25
4Lars BurgerjonAthletic Nelson16:10
5Freek Meeuwissen 16:22
6Johan Kessels 17:47
7Teun Heldens 18:30
8Joost StienenGlobal Food Group19:00
9Chesron Geuns 20:00
10Daan Reuhman 20:18
11Willy VeugelersGlobal Food Group21:16
12Werner Bloemers 29:19
    
VROUW, 4KM  
PltsNaamTeamTijd
1Iris van DijkAthletic Nelson15:35
2Dianne ReemersCafé de Prins18:57
3Gosia Grabowska 20:55
4Femke van HeurCafé de Prins21:47
5Lieve van HeurCafé de Prins21:48
6Margo MintenGlobal Food Group24:52
    
MAN, 10KM   
PltsNaamTeamTijd
1Erik Lathouwers 34:48
2Rens SmeetsTeam Account+ Weert34:50
3Bart van Aalst 36:10
4Hessel Furst 37:50
5Sjors van EckDe Eckies38:23
6Richard Bergs 38:43
7Roel Nabuurs 38:56
8Sander van EckDe Eckies39:11
9Stefan Halfers 39:34
10Chris van Schijndel 40:15
11Floris Gudds 40:56
12Jeroen van EckDe Eckies42:06
13Jur Geusen 42:28
14Bas Poels 43:11
15Luke HekersE-POWER 143:26
16Johan HeijnenTeam Account+ Weert43:39
17Remco WijningaTeam Account+ Weert44:09
18Jordi van GemertDe razende runners44:17
19Mark ReijnenTeam Account+ Weert44:46
20Carlo van Velde 44:49
21Hugo BrentjensDe razende runners47:18
22Edwin Vogel 47:38
23Roland Robinson 50:26
24Paul Jonkman 50:34
25George BrandsE-POWER 257:16
26Martijn de LeeuwE-POWER 258:02
27Jack de Kroon 1:13:16
    
VROUW, 10KM  
PltsNaamTeamTijd
1Imke van GogE-POWER 141:49
2Audrey JacobsE-POWER 144:59
3Karlijn VerhijdenDe razende runners50:20
4Petra de GraefE-POWER 250:54
5Lizette KlompenE-POWER 254:01
6Gerda Peeters Delauw55:04
7Maartje Creemers 1:02:29
8Marion Wenders 1:09:46
9Ellis van Rijt 1:13:16

 

TEAM, 4 KM  
PltsTeamTijd
1Athletic Nielson47:00
2Café De Prins55:38
3Global Food Group65:08

 

TEAM, 10KM 
PltsWoonplaats/VerenigingTijd
1De Eckies01:59:40
2E-POWER 102:10:14
3De razende runners02:21:55
4Team Account+ Weert02:47:24
5E-POWER 203:40:13

 

ODK Tijdrit

PltsTeamTijd
1TWC Nederweert 108:09:90
2Cycling Team Limburg08:16:31
3WV Loar08:29:41
4TWC Nederweert 208:29:49
5TWC Nederweert 308:32:51
6Wielervereniging La Rochelle 108:35:51
7CVH Design / Your Travel Tim Zegveld09:02:77
8Wielervereniging La Rochelle 209:20:07
9T.W.C. De Toafel / Sanitair en tegelcentrum Weert en Tegel Outlet Weert10:07:43
10Global Food Group

10:09:57

 

ODK Knock Out

PltsTeamEerste Renner
1WV Laor Davy Koppen
2TWC Nederweert 4Koen van de Wallen
3TWC Nederweert 1Maurice Engbersen

KNWU Elite-mannen / Beloften

POSITIENAAMRUGNUMMERTIJD
1Jelle Johannink131:46:23.778
2Wiebe Scholten261:46:24.149
3Patrick Bos31:46:24.181
4Benjamin Sydlik211:46:24.192
5Jasper Ockeloen171:46:24.343
6Wout Verbeek241:46:24.614
7Dirk Jansen121:46:24.721
8Jasper de Laat141:46:25.005
9Sven Tellegen271:46:25.393
10Giel Meesen151:46:30.306
11Sjors van Zandbeek301:26:29.468
12Florian Smits191:26:29.529
13Pascal Aandewiel11:26:29.589
14Klaas Groenen10 
15Olaf Oussoren181:26:29.900
16Leo Doyle251:26:29.980
17Rowan Bergmans21:26:30.014
18Robbin van de Geer281:26:30.079
19Arno te Brake51:26:30.134
20Martijn Veling231:26:30.314
21Remco Straver201:26:30.651
22Pieter ten Kortenaar291:26:30.926
23Ronan van Zandbeek311:26:32.420
24Kevin Huskens111:26:33.059
25Ferdi Frijters81:26:36.330
26Berko Dorussen71:26:31.345
27Robert Sydlik221:26:49.481
28Tomas Walsh321:03:20.931
DNFJake Dobson6

 

Tuinprijs

1. John Steuten & Giny Geuns

Zij hebben zelf het Peeljuweel geopend, versierd en speciaal een band geboekt voor deze dag. Daarbij was het er gezellig druk.